renevalife.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini sanal kart, ön ödemeli kart, banka kartı ve kredi kartı kullanarak ya da Mobil Ödeme aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Kartlı ödemelerde kartınıza ait istenilen bilgileri doğru girmeniz gerekmektedir. Ardından 3D/GO doğrulaması için bankanızdan gelen SMS’i gerekli yere girerek banka ödeme onayı ile sayfamıza gelir ve satın almanızı tamamlayabilirsiniz. Tüm ödemeler yasal bakımdan zorunluluk arz ettiği için 3D doğrulamalı yapılacaktır. Aşağıda karşılaşacağınız ekranlar sizin için sıralanmıştır. 

1) Kullanıcı sepetini onaylayıp ödeme yapmak için PayBros ortak ödeme sayfasına yönlendirilir ve cep telefon numarasını ekranda ilgili boşluğa girerek telefonuna gelen doğrulama kodu ile alışverişini başlatır.

 

2) Açılan ekranda 256Bit SSL sertifikası ile korunan ve PCI DSS standartlarına uygun bir şekilde tasarlanan PayBros ortak ödeme sayfasında kart bilgilerini girer.

 


3) Bilgileri doğru bir şekilde girdikten sonra 3D ödeme sayfasına yönlendirilir ve burada bankadan gelen SMS’te yer alan kodu doğru girdikten sonra ödeme tamamlanır.

 

Diğer bir ödeme yöntemi olarak da MOBİL ÖDEME’yi tercih edebilirsiniz. Mobil ödeme faturasız hatlar için kontör karşılığında ödeme yapmak anlamına gelirken, faturalı hatlar için bir sonraki dönem faturanıza satın alma yaptığınız tutarın eklenmesi demektir. Ülkemizde geçerli olan Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone hatların tümü için geçerlidir. Bu ödeme yöntemi için üst sınır operatör nezdinde değişkenlik göstermektedir. Bu yüzden 100 TL ve üzeri satın almalar için bu yöntemin kullanılması tavsiye edilmez. Mobil ödemeyi seçmeniz ve ödeme yapacağınız telefonu tanımlanızın ardından bağlı bulunduğunuz operatörden bir doğrulama SMS’i alırsınız. Bu gelen SMS’e “EVET” yazarak cevap vermelisiniz. Bu da sizin onayınız anlamına gelmektedir. Mobil ödeme yaparken karşılaşacağınız ekranlar ise aşağıda sunulmuştur. 

1) Kullanıcı sepetini onaylayıp ödeme yapmak için PayBros ortak ödeme sayfasına yönlendirilir ve cep telefon numarasını ekranda ilgili boşluğa girerek telefonuna gelen doğrulama kodu ile alışverişini başlatır.

 

2) Girilen cep telefonuna operatör tarafından gönderilen alışveriş mesajına “EVET” veya “ONAY” yazarak alışverişi tamamlar.

 


Renevalife.com'dan yapılan tüm ödemeler aracı firmamız olan Paybrothers Elektronik Tic. Ltd. Şti. (Paybrothers.com) aracılığıyla yapılacaktır. Paybrothers.com ile yapılan anlaşmamız neticesinde tüketicinin ödeme yapmasıyla birlikte Renevalife.com'a ulaşma süresince sorumluluk Paybrothers.com'a ait olacaktır.


Kapıda ödeme ve HAVALE/EFT ile ödeme yöntemleri şu an için kullanılmamaktadır.