KOLAJEN NEDİR?

Kolajen, birbirinin üzerine sarılmış üç aminoasit zincirinden oluşan büyük moleküllü yapısal bir proteindir. Ağırlıkla prolin, glisin ve hidroksiprolin aminoasitlerinin oluşturduğu esnek ve güçlü bir yapıya sahip olan kolajen yapıştırıcı özelliği ile cilt bütünlüğünüzü sağlar ve vücudunuzu güçlendirir. Tendonlar, bağlar, kıkırdak ve kemikler dahil tüm bağ dokularınızın bütünlüğünü, esnekliğini ve cilt yenilenmesini sağlayan kolajen temel proteindir ve vücudumuzdaki proteinlerin yaklaşık %30’unu oluşturur. Reneva Collagen Protein, %91 oranında Kolajen kaynaklı protein içerir.

KOLAJEN PEPTİT NEDİR?

Kolajen peptit, kolajenin hidroliz yöntemi ile molekül ağırlığının düşürülmesi işlemidir.

RENEVA ÜRÜNLERİ HANGİ TİP KOLAJEN İÇERİR?

TİP 1 Kolajen & Tip 3 Kolajen

RENEVA COLLAGEN PROTEIN ÜSTÜN HAMMADDE KALİTESİ

Kolajen peptitlerimiz hayvansal kökenli doğal hammaddelerden üretilmiştir; bunlar veteriner yetkililer tarafından insan tüketimi için denetlenir ve onaylanır. Kolajen peptitler soğuk suda kolayca çözünürler, diğer bileşenlerle kolayca karışabilirler. Düşük moleküler ağırlığı sayesinde, yüksek biyoyararlılık sunar. Kokusuzdur ve tadı nötrdür. Herhangi bir katkı maddesi içermez. Helal ve Kosher belgelerine sahiptir.

RENEVA COLLAGEN PROTEIN VÜCUTTA NASIL ÇALIŞIR?

Kolajen peptid emilimi; **Kolajen peptidleri sindirim kanalından geçerken modifiye edilir. Özellikle kollajene özgü amino asit hidroksiprolin, di ve tripeptidlerin ortaya çıkmasına neden olan hidrolize dirençli peptid bağları oluşturur. Bu peptitler bağırsak duvarı boyunca kan dolaşımına emilir ve doğrudan hedef hücreye bir mesajlaşma işlevi uygular.

**https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0308814614002763

**https://www.tandfonline.com/doi/abs/10.3109/09637480903257711?journalCode=iijf20#.Vg6imuyqpBc

RENEVA COLLAGEN PROTEIN ÜSTÜN ÖZELLİKLERİ

Her serviste 3 - 10 g Kolajen Peptit.

Veteriner hekim onaylı hammadde

Düşük moleküler ağırlık

Yüksek biyoyararlılık.

Kolay sindirilebilir form.

Koruyucu ve şeker içermez.

Sıcak, soğuk su da ve diğer içeceklere kolay karışma.

İçime hazır ürün ailesi.

Kolajende Helal ve Kosher sertifikaları.

Güvenilir, alanında lider Avrupa markalarıyla hammadde konusunda iş birliği.

YAŞLANINCA NE OLUYOR?

Yıllar geçtikçe vücudumuz daha az kolajen üretmeye başlar. Kolajen kaybı doğal bir süreçtir, ancak güneş ışınlarına maruz kalma, kirlilik ve yaşam tarzı seçimleri gibi diğer faktörler erken veya daha yoğun yaşlanma belirtilerine yol açabilir.

Kolajen çok önemli olduğundan, kolajen kaybetmek birçok yönden vücudu etkiler.

Reneva Collagen Protein yüksek Kolajen içeriği, kaliteli hammadde kullanımı ve geniş ürün çeşitliliği ile hayatın bir parçası haline geliyor.

VÜCUDUNUZU, CİLDİNİZİ, SAÇLARINIZI TANIYIN

Cildiniz ve saçlarınız kim olduğunuz, yaşam tarzınız, yaşam ortamınız, beslenme ve hatta uyguladığınız cilt bakımı hakkında çok şey söylüyor. Derinin en dış tabakası bizi ultraviyole (UV) radyasyondan, zararlı kimyasallardan ve enfeksiyonlardan korur. Dermis, cildin daha kalın ikinci tabakasıdır. Dermisteki kolajen lifleri, cildin esnekliğini koruyan elastin için ve hyaluronik asidin nemi hapsetmesi için altyapı sağlar. Yaşlanma burada yüzeyde görülmeden önce gerçekleşir. Saç,% 65-95 proteinden oluşur. Yaşla birlikte, saç lifleri zayıflar, daha kırılabilir ve daha az parlak görünürler.

SPOR VE KOLAJENİN ÖNEMİ

Aktif spor yapmak, sporu hayatın bir parçası haline getirebilmek için vücudumuzu güç ve kas kütlesi açısından iyi durumda tutmalıyız. Eşsiz bir amino asit profili ile kolajen peptidleri, yüksek protein, amino asitler; glisin, hidroksiprolin, prolin, alanin ve arginin içerir. Bu da kas kütlesinin artışına ve kas kütlesinin korunmasına katkı sağlar.

#renevalife

KENDİNİ YENİLE

1

SEPETİM

2

TESLİMAT

3

ÖDEME ŞEKLİ

4

ÖDEME BİLGİLERİ

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır