Sıkça Sorulan Sorular

Kolajen, birbirinin üzerine sarılmış üç aminoasit zincirinden oluşan büyük moleküllü yapısal bir proteindir. Ağırlıkla prolin, glisin ve hidroksiprolin aminoasitlerinin oluşturduğu esnek ve güçlü bir yapıya sahip olan kolajen yapıştırıcı özelliği ile cilt bütünlüğünüzü sağlar ve vücudunuzu güçlendirir. Tendonlar, bağlar, kıkırdak ve kemikler dahil tüm bağ dokularınızın bütünlüğünü, esnekliğini ve cilt yenilenmesini sağlayan kolajen temel proteindir ve vücudunuzdaki proteinlerin yaklaşık %30’unu oluşturur.

Reneva ürünlerinde kullanılan kolajen peptitler helal ve kosher sertifikasına sahip %100 kırmızı etten elde edilen sığır kolajeni ile üretilir. Üst düzey biyoyararlılığa sahip, sağlıklı ve kaliteli kolajen peptitler üreten dünya markası tedarikçilerin garantisi altındadır.

Hamilelik ve emzirme dönemindeki etkileri üzerine bir çalışma yapılmamıştır. Bu nedenle hamile ve emziren kadınların kullanımı tavsiye edilmez.

RenevaCollagen Protein Drink Fit, limon ve çilek aromasıyla keyifle içilir, vücudunuza ihtiyaç duyduğu kolajen desteğini sağlarken, ferahlatır, tazeler ve canlandırır. Reneva Collagen Protein Drink Beauty ise çarkıfelek, portakal ve ananas aromasıyla tropikal bir lezzet sunar.

Kolajen ile ilgili klinik ortamda yapılan çalışmalar 8 ila 12 hafta kullanımda olumlu sonuçlar elde edildiğini göstermektedir.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23949208
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26353786

www.renevalife.com üzerinden, Migros, Macrocenter, Carrefour Gurme, Rossman, Caribou Coffee mağazalarından ulaşabilirsiniz.

#renevalife

KENDİNİ YENİLE

1

SEPETİM

2

TESLİMAT

3

ÖDEME ŞEKLİ

4

ÖDEME BİLGİLERİ

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır